Martha ORCHIS Łódzkie Centrum Trychologii to najdłużej działający w Łodzi i jeden z pierwszych w Polsce gabinetów trychologicznych.

W Martha ORCHIS Łódzkim Centrum Trychologii w sposób profesjonalny zajmujemy się pielęgnacją skóry głowy i włosów, jesteśmy autoryzowani przez Polskie Centrum Trychologii, bezpośrednio współpracujemy z Kliniką Włosa w Szwecji oraz renomowaną włoską firmą  EMMEBI, należymy do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

 

Pomożemy Państwu rozwiązać problemy z włosami i skórą głowy, takimi jak:

  1. wypadanie włosów
  2. łysienie androgenetyczne
  3. łysienie plackowate, całkowite i rozlane
  4. tłusta skóra i włosy
  5. łojotokowe zapalenie skóry głowy
  6. łupież suchy i tłusty
  7. łuszczyca
  8. swędzenie, podrażnienie skóry
  9. włosy zniszczone chemicznie.

Zabiegi i kuracje wykonujemy bez ingerencji chirurgicznej, laserowej oraz bez skutków ubocznych. Nasza metoda została poprzedzona licznymi badaniami klinicznymi, które potwierdziły jej skuteczność. Wszystkie produkty testowano na ludziach w celu wykluczenia ich
alergicznego działania, dlatego z powodzeniem korzystamy z nich przy zabiegach dla osób skłonnych do alergii. Warto zadbać o profilaktykę i do codziennej pielęgnacji skóry głowy i włosów zastosować odpowiednio dobrane naturalne produkty trycholgiczne. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kuracji i zabiegów rewitalizujących oraz odbudowujących strukturę włosów.
Polecamy łatwe w użyciu produkty i kosmetyki do codziennej, domowej pielęgnacji.

W trudnych przypadkach współpracujemy z lekarzami różnych specjalizacji: dermatologami, endokrynologami, ginekologami, jak również dietetykami oraz psychologami. Dzięki wspólnej konsultacji eliminujemy jakiekolwiek pomyłki w diagnozach, ustalamy właściwą kurację i profilaktykę pielęgnacji skóry głowy oraz włosów.

O naszym gabinecie napisały na blogu Ania i Gabi