Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii to najdłużej działający w Łodzi i jeden z pierwszych w Polsce gabinetów trychologicznych.

W Martha Orchis Łódzkim Centrum Trychologii w sposób profesjonalny zajmujemy się pielęgnacją skóry głowy i włosów, jesteśmy autoryzowani przez Polskie Centrum Trychologii, bezpośrednio współpracujemy z Kliniką Włosa w Szwecji oraz renomowanymi firmami – włoską Emmebi Italia, hiszpańską – Montibello, należymy do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

 

Zabiegi i kuracje wykonujemy bez ingerencji chirurgicznej, laserowej oraz bez skutków ubocznych. Nasza metoda została poprzedzona licznymi badaniami klinicznymi, które potwierdziły jej skuteczność. Wszystkie produkty testowano na ludziach w celu wykluczenia ich
alergicznego działania, dlatego z powodzeniem korzystamy z nich przy zabiegach dla osób skłonnych do alergii. Warto zadbać o profilaktykę i do codziennej pielęgnacji skóry głowy i włosów zastosować odpowiednio dobrane naturalne produkty trycholgiczne. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kuracji i zabiegów rewitalizujących oraz odbudowujących strukturę włosów.
Polecamy łatwe w użyciu produkty i kosmetyki do codziennej, domowej pielęgnacji.

W trudnych przypadkach współpracujemy z lekarzami różnych specjalizacji: dermatologami, endokrynologami, ginekologami, jak również dietetykami oraz psychologami. Dzięki wspólnej konsultacji eliminujemy jakiekolwiek pomyłki w diagnozach, ustalamy właściwą kurację i profilaktykę pielęgnacji skóry głowy oraz włosów.

O naszym gabinecie napisały na blogu Ania i Gabi